دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸ - October 21 2019
تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۶
کد خبر: ۶۷۲۲۸
عضو شورای شهر تهران خطاب به معاون حمل‌و نقل و ترافیک شهرداری تهران و اعلام وی مبنی بر رضایت شهروندان از طرح کنترل آلودگی هوا، گفت: احتمالاً نظرسنجی آقای پورسیدآقایی نیز مثل نظرسنجی آقای روحانی است!
میهن امروز- حجت نظری در جریان صد و پنجاه چهارمین جلسه شورای شهر تهران، در ارتباط با گزارش ارائه شده توسط پورسیدآقایی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: عده‌ای ناراحت از اجرای طرح کنترل آلودگی هوا هستند و این نارضایتی‌ها به طرق مختلف به اعضای شورای شهر تهران منتقل می‌شود و در واقع شهروندان شرکای اجتماعی ما محسوب می‌شوند و قطعا هر کاری با مشارکت آن‌ها مؤثر خواهد بود.

وی با بیان اینکه تکمیل زیرساخت‌ها در ارتباط با طرح‌های مورد نظر معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: آنچه که مهم است این است که زیرساخت‌های لازم برای حوزه حمل ونقل فراهم نیست چرا که باید بتوانیم قبل از اجرای هر طرحی زیرساخت‌های آن را فراهم کنیم.

عضو شورای شهر تهران با اشاره به اینکه با گذشت یک سال هنوز آماری از سوی حوزه حمل و نقل شهرداری تهران در ارتباط با درآمد حاصل از طرح ترافیک جدید اعلام نشده است گفت: این در حالی است که هنوز ما نمی‌دانیم که از درآمد حاصله چه میزان در حوزه حمل و نقل هزینه شده است.

نظری همچنین به نارضایتی ساکنین محدوده زوج و فرد سابق (طرح کنترل آلودگی هوا) اشاره کرد و گفت: بسیاری از ساکنان این منطقه با مراجعه به شورا نسبت به طرح معترض هستند و هنوز بسیاری از این افراد اطلاعی از جزئیات طرح ندارند.

وی با اشاره به اعلام پورسیدآقایی مبنی بر نظرسنجی صورت گرفته از شهروندان و اعلام رضایت آن‌ها از اجرای طرح کنترل آلودگی هوا گفت: احتمالاً نظرسنجی آقای پورسیدآقایی نیز مثل نظرسنجی آقای روحانی است.

عضو شورای شهر تهران همچنین از معاون حمل و نقل شهرداری تهران خواست تا تدبیری را در ارتباط با پرسش‌نامه‌های معاونت حمل و نقل پیش‌بینی کند و این پرسشنامه‌ها را در اختیار اعضا قرار بدهد.

نظری ضمن تاکید بر اینکه نباید کارت‌بلیت مترور خبرنگاران طبق مصوبه شورا مبلغ‌دار باشد گفت: براساس مصوبه شورا قرار بر این بود که معاونت حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران اسامی خبرنگاران به همراه رسانه آن‌ها را که طرح ترافیک خبرنگاری دریافت کرده‌اند بر روی سایت بارگذاری کند که هنوز این امر اتفاق نیفتاده است.
منبع: تسنیم
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری