دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸ - October 21 2019
تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۰
کد خبر: ۶۷۲۴۸
دیروز در اولین اعلام حذف گیت ورودی شهرک جنجالی «باستی هیلز» نگهبانان یکی از ویلا‌ها به عکاس فارس که با مجوز در این محله در حال تصویربرداری بود حمله می‌کند و دوربین وی را به زور می‌گیرد.
میهن امروز- به نقل از فارس از لواسان، عصر چهارشنبه خبرنگار و عکاس خبرگزاری فارس بعد از دستور دادستانی لواسانات مبنی بر حذف گیت ورودی شهرک «باستی هیلز» و تردد عادی مردم در آن، برای تهیه گزارش راهی لواسانات می‌شوند که در هنگام عکاسی از دیوار‌های ۸ متری ویلایی عجیب در ورودی محله باستی با برخورد یکی از نگهبانان ساختمان‌ها مواجه شدند.

در هنگام عکاسی از دیوار‌های بیرونی عجیب این ساختمان که طبق قانون هیچ مشکلی برای تصویربرداری از آن وجود ندارد، ناگهان نگهبانی به سمت عکاس فارس حمله‌ور می‌شود و با فحاشی و ضرب و شتم عکاس، دوربین و سوئیچ خودروی وی را غصب می‌کند.

پس از این اتفاق عکاس فارس با پلیس تماس می‌گیرد و گشت ۱۱۰ پس از حضور در محل و مشاهده مجوز رسمی تصویربرداری به نگهبانان محل نسبت به این اقدامات اخطار می‌دهد و از آن‌ها می‌خواهد دوربین و سوئیچ را پس دهند. در ادامه نگهبان ساختمان پس از تماس با پلیس، سوئیچ را به بیرون پرتاب و از درب دیگر ساختمان فراری کرد.

پس از عدم توجه نگهبانان داخل ساختمان به اخطار‌های پلیس، قاضی کشیک حکم ورود به ویلا و بازپس‌گیری دوربین را صادر می‌کند و با توجه به دیوار‌های بلند و درب‌های امنیتی ساختمان، با دستور قاضی کشیک و دادستان جرثقیل برای باز کردن درب ساختمان در محل حاضر می‌شود. 

در این زمان فردی که با عکاس فارس برخورد شنیع و غیرقابل قبولی ارائه کرده است پس از ورود به موقع دادستانی، کلانتری و شهرداری لواسان با تماس دوستانش به همراه دوربین حاضر می‌شود که بلافاصله توسط پلیس بازداشت می‌شود.

با توجه به پاک شدن حافظه دوربین عکاس فارس، خبرنگاران با حضور در کلانتری ۱۶۶ نسبت به شکایت از نگهبان ساختمان اقدام می‌کنند و این پرونده برای روشن شدن ابعاد قضیه در دادسرا در حال پیگیری است.

گفتنی است، این ویلا متعلق به یکی از سهامداران یک شرکت خصوصی بزرگ و یکی از بانک‌های خصوصی است که اطلاعات آن نزد فارس محفوظ است.
منبع: تابناک
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری