جمعه ۰۱ آذر ۱۳۹۸ - November 22 2019
تاریخ انتشار: ۲۲ تير ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۴
کد خبر: ۶۷۳۳۶
روز گذشته دکتر محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام و رحمانی فضلی وزیر کشور و رییس ستاد بحران کشور پیرامون زلزله اخیر شمال خوزستان جلسه‌ای برگزار کردند.
میهن امروز- به گزارش روابط عمومی مجمع، در این جلسه دبیر مجمع تشخیص مصلحت، با اشاره به دیدار خود از مناطق زلزله زده، در خصوص خسارات‌های زلزله مسجد سلیمان گزارشی ارائه و خواستار رسیدگی فوری به مردم آسیب دیده این منطقه شد.

وزیر کشور ضمن تشکر از دکتر رضایی، قول دادند دراسرع وقت گزارش ارزیابی از خسارات را کامل و به رییس جمهور و هیات دولت برای تصمیم گیری و کمک به زلزله زدگان تقدیم کند. ایشان همچنین با شریعتی، استاندار خوزستان و پورمحمدی، معاون برنامه و بودجه گفتگو کردند که در پرداخت خسارات مردم تسریع شود.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، هفته‌ی گذشته ساعاتی پس از زلزله روز دوشنبه مسجد سلیمان در اهواز حاضر شد و روز سه شنبه به بخش‌های مختلف خسارت دیده از زلزله سرکشی کرد. وی همچنین پس شرکت در جلسات مختلف هماهنگی ستاد مدیریت بحران مسجد سلیمان، به عیادت مجروحان حادثه زلزله در بیمارستان ۲۲بهمن این شهرستان رفت و سپس با حضور در پایگاه هوانیروز، از امدادرسانی هوایی به مناطق روستایی بازدید کرد.
منبع: تابناک
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری