دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸ - December 09 2019
تاریخ انتشار: ۰۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۴۷
کد خبر: ۶۷۸۹۱
سرلشکر سلیمانی طى احکامى جداگانه حسن پلارک را به عنوان مشاور و دستیار ویژه فرمانده نیروی قدس و محمد جلال مآب را بعنوان مسئول اجرایی ستاد بازسازی عتبات عالیات منصوب کرد.
میهن امروز- به نقل از تسنیم، سردار سرلشکر قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه، طى احکامى جداگانه، حسن پلارک را به عنوان مشاور و دستیار ویژه فرمانده نیروی قدس و محمد جلال مآب را بعنوان مسئول اجرایی ستاد بازسازی عتبات عالیات منصوب کرد.

در حکم سرلشکر سلیمانی برای حسن پلارک آمده است:

هم اکنون که بخش مهمی از طرح‌های در دست اقدام به پایان رسیده و مجموعه‌های ضروری دیگری نیز پایه گذاری شده است، ضمن قدردانی از این جهاد ارزمند الهی تان که انشالله مورد رضایت حق تعالی و قبول اهل بیت (ع) خواهد بود، جنابعالی را بعنوان مشاور و دستیار ویژه فرماندهی در امور زیر منصوب می‌کنم.

۱- نظارت بر امر ستاد بازسازی عتبات عالیات بدون ورود به امور اجرایی اولا تشخیص ضرورت‌ها و اولویت ها؛ ثانیا بررسی مشاکل فی مابین ستاد و متولیان عراقی و ارائه آن به نیرو و کمک به حل و فصل و هماهنگی آنها.

۲- کمک به عمق بخشی اقتصادی و فرهنگی در موضوع زائری خصوصا حماسه مهم و عظیم راهپیمایی اربعین حسینی (ع)

۳- ارتباط با بخش‌های مهم مردمی دو طرف (عراق و ایران) تحت عنوان موکب‌های حسینی (ع) برای مساعدت در این امر اولا؛ اربعین، ثانیا؛ حوادث طبیعی دیگری همانند سیل، زلزله و.

۴- مشارکت در کمیته اقتصادی نیرو برای کمک به خنثی نمودن تحریم‌ها

۵- عضویت در شورای فرماندهی نیرو.

حسن پلارک پیش از این رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات بود.
منبع: تابناک
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری