سه‌شنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۸ - December 10 2019
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۳
کد خبر: ۶۸۷۲۲
وزیر اطلاعات گفت: مسیر عزت و کرامت مقابل تحریم ابر قدرت‌ها، با مقاومت، تقوا و مجاهدت مردم و مسئولان در راه کاهش اثرات تحریم محقق می‌شود.

میهن امروز-به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت اطلاعات، وزیر اطلاعات امروز سه شنبه، ۲۲ مرداد در شورای اداری استان سمنان، ارزشمندترین داشته جامعه اسلامی را عزت دانست و تصریح کرد: دشمن همواره به دنبال این است تا با انواع توطئه‌ها و جنایات مقابل ملتی را که راه عزت را در پیش گرفته بگیرد.

حجت الاسلام و المسلمین دکتر سید محمود علوی، صبر و پایداری و مقاومت در کنار تقوا را راهبرد کارآمد نظام مقابل تحریم‌ها دانست و گفت: خداوند در قرآن موفقیت و پیروزی ملت‌های مسلمان را تضمین کرده است و سختی و دشواری‌ها را به عنوان نردبان رشد و تعالی نگاه کنیم.

وی با تاکید بر برخورد قاطع با مفسدان اقتصادی، حمایت از فعالان اقتصادی و رونق تولیدات صنعتی را از نقاط قوت این استان برشمرد و گفت: خطوط تولید متکی به مواد اولیه و تجهیزات داخلی راه توسعه بازار اشتغال و بی اثر کردن تحریم هاست.

حجت الاسلام والمسلمین دکتر علوی هزینه‌های تحمیل شده از تحریم‌های امریکا و استکبار را به تعبیر قرآن، سختی‌هایی دانست که پس از آن گشایش نصیب مردم مقاوم و صبور خواهد شد.

در پایان این جلسه، با قدردانی از مدیرکل قبلی اطلاعات استان سمنان، مدیرکل جدید معرفی شد.

منبع: تابناک
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری