جمعه ۲۲ آذر ۱۳۹۸ - December 13 2019
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۵
کد خبر: ۶۹۰۴۲
آخرین قیمت ارز و دلار، آخرین قیمت سکه و طلا را در جدول زیر مشاهده کنید.

میهن امروز-دلار مانند روز قبل با کاهش قیمت روبرو شد، قیمت دلار که روز قبل تا ۱۱,۶۴۲ (یازده هزار و ششصد و چهل و دو ) تومان رسیده بود، امروز - پنجشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ با کاهش ۰.۳۹ درصدی به ۱۱,۵۹۶ (یازده هزار و پانصد و نود و شش ) تومان رسید.

براساس نرخ‌های اعلام شده صرافی ملی قیمت خرید دلار آمریکا ۱۱,۵۵۰ (یازده هزار و پانصد و پنجاه تومان) و قیمت فروش دلار آمریکا ۱۱,۶۵۰ (یازده هزار و ششصد و پنجاه تومان) اعلام شد.

همچنین براساس اعلام صرافی بانک ملی ایران قیمت خرید یورو ۱۳,۰۵۰ (سیزده هزار و پنجاه تومان) و قیمت فروش یورو ۱۳,۱۵۰ (سیزده هزار و صد و پنجاه تومان) است.

قیمت ارز، دلار، طلا و سکه در بازار امروز ۱۳۹۸/۰۵/۳۱

قیمت طلا و سکه

در جریان معاملات امروز بازار آزاد تهران، هر گرم طلای ۱۸ عیار با ۲۳۰۰ تومان کاهش به قیمت ۴۱۳ هزار و ۸۰۰ تومان، هر گرم طلای ۲۴ عیار نیز با ۳۱۰۰ تومان کاهش ۵۵۱ هزار و ۶۰۰ تومان معامله شد.

این در حالی است که سکه یک گرمی با ۱۰ هزار تومان کاهش ۹۲۹ هزار تومان، ربع سکه با ۲۵ هزار تومان ریزش به قیمت ۱میلیون و ۳۴۹ هزار تومان، نیم سکه بهار آزادی ۲ میلیون و ۱۲۰ هزار تومان، سکه بهار آزادی طرح قدیم ۴ میلیون و ۷۰ تومان و هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید با قیمت ۴ میلیون و ۱۳۰ هزار تومان مبادله شد.

گفتنی است قیمت سکه در پایین‌ترین نرخ به ۴ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان هم رسید.

نرخ اونس جهانی نیز امروز با کاهش مواجه شد و قیمت هر اونس طلای جهانی به یکهزار و ۴۹۹ دلار رسید.

 

جدول قیمت سکه بهار آزادی در بازار امروز ۳۱ مرداد ۹۸

قیمت طلا و سکه امروز ۳۱ مرداد ۹۸

 

جدول قیمت طلا در بازار امروز ۳۱ مرداد ۹۸

قیمت طلا و سکه امروز ۳۱ مرداد ۹۸


نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری