يکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸ - October 20 2019
تاریخ انتشار: ۲۹ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۲
کد خبر: ۷۰۲۳۵
جنگ قدرت بر سر ریاست است
کاپیتان تیم ملی والیبال ایران پس از پیروزی این تیم مقابل کره جنوبی از شرایط فعلی فدراسیون والیبال به شدت انتقاد کرد و گفت: این فدراسیون خیلی بی در و پیکر است.

میهن امروز-سعید معروف پس از پیروزی تیم ملی والیبال ایران مقابل تیم والیبال کره جنوبی و صعود تیم کشورمان به فینال مسابقات قهرمانی آسیا، در نشست خبری گفت: همانطور که از اسم مرحله نیمه نهایی مشخص بود بازی سختی بود. روز خوب ما نبود، اما پس از بازی در ست اول موفق شدیم به بازی برگردیم و پیروز شویم.

او درباره حریف ایران در فینال تصریح کرد: فرقی ندارد کدام تیم حریف ما در فینال باشد، اما چون یک بار به استرالیا باختیم دوست داریم با این تیم بازی کنیم و مقابل تماشاگران خودمان پیروز و قهرمان شویم.

کاپیتان تیم ملی در خصوص وضعیت فدراسیون والیبال هم یادآور شد: جمع و جور کردن این فدراسیون بی در و پیکر نه کار من است نه کار شما. جنگ قدرت بر سر ریاست است. الان داریم بدون رییس داریم مسابقه می‌دهیم. با غیرت بازیکنان بازی می‌کنیم. اگر ببریم نوش جان بچه ها. اگر باختیم هم فدای سرشان. تا اینجا به احترام مردم آمدیم. این فدراسیون خیلی بی در و پیکر است! گر قهرمان شویم شیر مادر حلال بچه ها. اگر هم قهرمان نشویم با این فدراسیون بی درو پیکر فدای سر بازیکنان!

منبع: مهر

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری