يکشنبه ۱۷ فروردين ۱۳۹۹ - April 05 2020
تاریخ انتشار: ۳۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۱:۵۲
کد خبر: ۷۰۲۶۶
سرمربی جدید پرسپولیس در نشست خبری قبل از دربی 91 در خصوص اینکه گفته می‌شود استقلالی‌ها دیاباته، اسماعیلی و... در بازی فردا در اختیار ندارد، واکنش نشان داد.

میهن امروز-ورزشیف گابریل کالدرون گفت: از روزی که در ایران حضور پیدا کردم مدام می‌گویند استقلال مشکل دارد و یا مثلا از داور شکایت می‌کنند یا می‌گویند ما مصدوم داریم! اگرچه به حرف من گوش نکردند، ولی استقلال ۷ بازیکن جدید گرفته و دو خارجی گران‌قیمت در اختیار دارد اتفاقا من می‌خواستم دیاباته را به پرسپولیس بیاورم، ولی باشگاه پول نداشت.

وقتی تیمی ۳ بار قهرمان شود به فرزند دیگر کمک کنند تا او هم قهرمان شود!

کالدرون تاکید کرد: وقتی تیمی سه بار قهرمان می‌شود، طبیعی است که به فرزندان دیگر فوتبال ایران کمک بیشتری شود و ممکن است به یک فرزند بیشتر از بقیه کمک شود تا آن‌ها هم قهرمان شوند. گزینه‌ای که ما برای پرسپولیس به عنوان بازیکن خارجی خریدیم، نهمین گزینه من بود و البته ارزان. امیدوارم آقایان بیشتر از این شکایت نکنند و مثل ما مسئولیت را بپذیرند و مرتب داور را محکوم نکنند.

بازیکن خارجی گران برای یک تیم است و خارجی ارزانش برای پرسپولیس!

خبرنگاری پرسد: شما اشاره کردید که مسئولان به یک فرزند بیشتر از بقیه کمک می‌کنند تا آن‌ها هم قهرمان شوند، آیا منظور شما استقلال است؟ که کالدرون پاسخ داد: منظور من این است که تیم‌های زیادی در ایران حضور دارند که وزارت ورزش باید به آن‌ها کمک مالی کند. طبیعی است که این کمک مستقیم صورت بگیرد، ولی فکر می‌کنم شما خودتان متوجه منظور من شدید و همه چیز خیلی واضح است. بازیکن خارجی گران برای یک تیم است و خارجی ارزان برای ما. وقتی چیزی واضح است دیگر در موردش از من سوال نکنید.

کالدرون:ما پول خرید دیاباته را نداشتیم اما استقلال داشت

منبع: تابناک
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری