پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ - June 04 2020
تاریخ انتشار: ۳۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۱:۵۸
کد خبر: ۷۰۳۱۳
صبح امروز اصلانی معاون وزیر امورخارجه با هیئت همراه خود در آیین افتتاحیه سیزدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست از غرفه پتروشیمی امیرکبیر بازدید کردند و در جریان آخرین دستاورد‌های این شرکت قرار گرفتند.
میهن امروز- به نقل از روابط عمومی شرکت پتروشیمی امیرکبیر، نمایشگاه بین‎المللی ایران پلاست بزرگ‌ترین رویداد صنعت پلاستیک در منطقه خاورمیانه به شمار می‌رود و درمیان نمایشگاه‎های معتبر صنعت پلاستیک جهان طبقه‎بندی می‎شود.

شرکت پتروشیمی امیرکبیر با حضور در این نمایشگاه با فراهم آوردن بستری مناسب می‌کوشد که ضمن رونق بازار داخلی و افزایش سهم خود در باز داخل به توسعه بازار‌های خارجی خود نیز بپردازد.

نمایندگان شرکت‌های مختلف از کشور‌های آسیایی و اروپایی، اصلانی معاون وزیر امورخارجه با هیئت همراه خود از مهمانان امروز غرفه شرکت پتروشیمی امیرکبیر بودند.

مشتریان داخلی و خارجی نیز طی بازدید از غرفه پتروشیمی امیرکبیر به گفتگو و رایزنی‌های اولیه با مدیران و کارشناسان این مجتمع تولیدی پرداختند.

بازدید دانشجویان رشته‌های مختلف دانشگاهی از غرفه شرکت پتروشیمی امیرکبیر و پاسخگویی به سوالات تخصصی آن‌ها توسط کارشناسان مجرب شرکت از دیگر بخش‌های برنامه روز اول پتروشیمی امیرکبیر در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست بود.

مهمترین نمایشگاه داخل کشور در حوزه پتروشیمی ایران پلاست است و در دوره پیش رو، ۵۷۰ شرکت داخلی و ۳۵ شرکت خارجی حضور دارندو ۱۲ هیات تجاری از ۱۰ کشور و ۱۴ کشور به صورت مستقل از نمایشگاه بازدید خواهند داشت.

گفتنی است، شرکت پتروشیمی امیرکبیر به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان مواد اولیه پلیمری در غرفه ۳۷ از سالن ۳۸ این نمایشگاه از ساعت ۸ صبح تا ۱۷ بعدازظهر میزبان بازدیدکنندگان و علاقه‌مندان به این صنعت است.
منبع: تابناک
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری