پنجشنبه ۲۱ فروردين ۱۳۹۹ - April 09 2020
تاریخ انتشار: ۱۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۶
کد خبر: ۷۰۳۳۷
علیرضا رحیمی در گفت‌وگو با میهن امروز مطرح کرد؛
رحیمی گفت: در شرایط فعلی ایران که مردم از سیاست خسته شده‌اند باید بیشتر به ترویج فضاهای هنری و فرهنگی پرداخت تا رضایت حداکثری در جامعه ایجاد شود.
میهن امروز- علیرضا رحیمی، نماینده مردم تهران پس از دیدن نمایش «مری پاپینز» به میهن امروز گفت: از تئاتر به‌عنوان یکی از ارزشمندترین هنرها یاد می‌کنند، از این‌رو معتقدم در ایران هم باید به این صنعت بیش از گذشته اهمیت داد.

وی افزود: بنده، برخلاف عده‌ای که سرمایه‌گذاری در تئاتر و به‌طور کلی هنر را بی‌نتیجه و بی‌بازگشت می‌دانند، معتقدم سرمایه‌گذاری در صنعت تئاتر می‌تواند منجر به تحولات اجتماعی مثبت در کشور شود.

عضو هیات رییسه مجلس دهم تصریح کرد: در شرایط فعلی ایران که مردم از سیاست خسته شده‌اند باید بیشتر به ترویج فضاهای هنری و فرهنگی پرداخت تا رضایت حداکثری در جامعه ایجاد شود.

عضو فراکسیون امید مجلس با اشاره به اجرای موفق نمایش «مری پاپینز» گفت: نمایش «مری پاپینز» به شایستگی اجرا شد و جا دارد از همه عوامل این کار تشکر کنم. استقبال گرم مردم در تالار وحدت، گواه این موضوع است و امیدوارم روز به روز شاهد پیشرفت در حوزه تئاتر باشیم، زیرا حمایت از تئاتر یعنی حمایت از فرهنگ.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری