قیمت دلار، ارز، سکه و طلا در بازار امروز ۱۳۹۸/۰۵/۲۵
قیمت دلار، ارز، سکه و طلا در بازار امروز ۱۳۹۸/۰۵/۲۵
میهن امروز-براساس روز گذشته و در آخرین روز کاری بازار رسمی طلا و ارز و بر اساس اعلام اتحادیه طلا و جواهر قیمت انواع سکه و طلا کاهش یافت؛ برهمین اساس در بازار تهران سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در قیمت ۴ میلیون و ۱۷۵ هزار تومان و سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با قیمت ۴ میلیون ۸۰ هزار تومان معامله شد. البته لازم به ذکر است که کاهش قیمت‌ها در روز گذشته چشمگیر نبوده و بسیار اندک گزارش شد. در گزارش پیش رو با توجه به تعطلیی بازار رسمی طلا و ارز، قیمت‌های رسمی مربوط به روز پنجشنبه است و تنها قیمت ارز در بازار آزاد به روز شده است.

در بازار آزاد روز پنجشنبه هر قطعه نیم سکه بهار آزادی ۲ میلیون و ۱۸۰ هزار تومان، ربع سکه با ۳۰ هزار تومان افزایش نسبت به معاملات چهارشنبه یک‌میلیون و ۳۸۰ هزار تومان و سکه گرمی ۹۷۰ هزار تومان فروخته شد. لازم به ذکر است که این قیمت‌ها در پایان روز کاری گذشته اندکی تغییر کرد.

هر گرم طلای ۱۸ عیار هم ۴۱۵ هزار و ۲۹۹ تومان ارزش گذاری شده است، ضمن آنکه در بازار‌های جهانی نیز هر اونس طلا ۱۵۱۳ دلار قیمت خورد.قیمت سکه و قیمت طلا در بازار روز جمعه ۲۵ مرداد ۹۸

قیمت دلار، ارز، سکه و طلا در بازار امروز ۱۳۹۸/۰۵/۲۵


قیمت دلار و یورو در صرافی ملی روز جمعه ۲۵ مرداد ۹۸


همان طور که احتمالاً می‌دانید بازار ارز با قیمت‌های متفاوت و گیج‌کننده‌ای روبرو است؛ از نرخ صرافی ملی گرفته تا ارز مبادله‌ای، اما برای من و شما هیچ چیز به اندازه قیمت ارز در صرافی‌های بازار آزاد اهمیت ندارد.

اطلاع از اینکه صرافی‌های مختلف قیمت را روی چه عددی تعیین می‌کنند کار سختی است. به هرحال نرخ هر شهر و محله با هم متفاوت است و بسته به تعداد ارز مورد نیاز مشتری می‌تواند تغییر کند.

برای همین در این گزارش متوسط قیمت خرید ارز در صرافی‌ها را در نظر گرفته‌ایم در حالتی که مشتری یک آدم معمولی است و قصد دارد اسکناس‌هایی به ارزش زیر هزار دلار (احتمالا به قصد مسافرت) تهیه کنید.
 


قیمت انواع ارز در بازار آزاد جمعه ۲۵ مرداد ۹۸ (تومان)

قیمت دلار، ارز، سکه و طلا در بازار امروز ۱۳۹۸/۰۵/۲۵

منبع: فرارو